Lichtrijk 1slpk app in centrum Antwerpen
€ 995 /maand
Wilt u wonen in het historisch gedeelde van onze prachtige Stad Antwerpen?
Dan is dit appartement echt iets voor u!
Een leuk, lichtrijk appartement met 1 slaapkamer. Gelegen nabij de Meir, Groenplaats, openbaar vervoer, winkels, restaurants en nog veel meer!
Het appartement, gelegen op de 4de verdieping beschikt over een mooie leefruimte met open geïnstalleerde keuken. Verder vindt u een gezellige slaapkamer met ligbad en aansluitend de badkamer.
Via de trap naar boven bereikt u de lichtrijke slaapruimte.
Huurprijs €995-/maand + gemeenschappelijke provisie kosten €150,-/ maand.
Nutsvoorzieningen zijn individueel.
Onmiddellijk beschikbaar!
Maak snel een afspraak voor een bezoek ter plaatse!
U kan ons contacteren op 03 203 02 02 of immo@sidimex.be
Algemeen
| Adres: | Sint-Paulusstraat 25/402 Antwerpen |
| Referentie: | SID/116 |
| Prijs: | € 995/maand |
| Type: | Appartement |
| Beschikbaar vanaf: | Onmiddellijk |
| Bewoonbare opp.: | 54 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwlagen: | 3 |
| Op verdieping: | 3 |
| Totale kosten: | € 150/maand |
Indeling
| Slaapkamers: | 1 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op minder dan 500 m |
| Treinstation: | Ja - op minder dan 500 m |
| Treinhalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Busknooppunt: | Ja - op minder dan 500 m |
| Metroknooppunt: | Ja - op minder dan 500 m |
| Tramknooppunt: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Metrohalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Tramhalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Beglazing: | Hoogrendementsglas |
| Verwarming: | Individueel, Elektriciteit |
| Verwarmd water: | Individueel, Elektriciteit |
| Lift: | Ja |
| Parlofoon: | Ja |
| Videofoon: | Ja |
Wettelijke gegevens
| EPC Certificaat Nr.: | 2024-1122-0003455033-RES-1 |
| EPC Index: | 149,00 kWh/(m² jaar) |
| EnergyClass: | B |
| EPC Geldig tot: | 22/11/2034 |
| Renovatieplicht: | Neen |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | C |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | C |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |