Uniek penthouse met 4 slaapkamers en ruim privéterras in Zurenborg
€ 2 400 /maand
Dit ruime penthouse van 185 m² ligt in het hart van de populaire Zurenborgwijk, op wandelafstand van de gezellige Dageraadplaats en dicht bij scholen, winkels, horeca en openbaar vervoer.
Het appartement beschikt over vier royale slaapkamers, waaronder één met een eigen badkamer en toegang tot het ruime privéterras, ideaal om te ontspannen of gasten te ontvangen. Twee andere slaapkamers hebben elk een aangrenzende badkamer, waardoor comfort en privacy verzekerd zijn.
De lichtrijke leefruimte biedt een open, volledig geïnstalleerde keuken en veel natuurlijk licht dankzij de grote ramen. Verder is er een apart gastentoilet en een praktische berging met aansluiting voor een wasmachine.
Daarnaast kan u gebruikmaken van het gemeenschappelijk dakterras op de 6de verdieping, waar zich eveneens een fitnessruimte met sauna bevindt. Van hieruit geniet u van een prachtig panoramisch zicht over de stad.
Huurprijs €2.400,00/maand + €175,00/ maand gemeenschappelijke kosten.
Elektriciteit en gas zijn individueel.
Water individuele tussenmeter (jaarlijkse afrekening)
Beschikbaar vanaf 01/07/2026.
Wenst u een bezoek of meer informatie?
U kan ons bereiken op 03 203 02 02 of immo@sidimex.be
Algemeen
| Adres: | Steenbokstraat 40-C37/B501 Antwerpen |
| Referentie: | SID/116 |
| Prijs: | € 2.400/maand |
| Type: | Appartement |
| Beschikbaar vanaf: | 1/07/2026 |
| Bewoonbare opp.: | 185 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwlagen: | 7 |
| Op verdieping: | 5 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
| Totale kosten: | € 175/maand |
Indeling
| Slaapkamers: | 4 (20 m², 12 m², 0 m², 0 m²) |
| Badkamers: | 2 |
| WC: | 2 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja, Open keuken, Ingericht met toestellen |
| Terras: | 50 m² |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Treinstation: | Ja - op minder dan 500 m |
| Treinhalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Busknooppunt: | Ja - op minder dan 500 m |
| Metroknooppunt: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Tramknooppunt: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Metrohalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Tramhalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
Wettelijke gegevens
| EPC Certificaat Nr.: | 20241119-0003443628-RES-1 |
| Totaal verbruik: | 308,00 kWh/(m² jaar) |
| EnergyClass: | D |
| EPC Geldig tot: | 19/11/2034 |
| Renovatieplicht: | Neen |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Afgebakend overstromingsgebied |
| Overstromingskans perceel (P-score): | C |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | C |
| Erfgoed: | Beschermd erfgoed |