Te huur volledig gerenoveerd duplex 2-slaapkamerappartement
€ 1 125 /maand
Op zoek naar een instapklare duplex? Zo eentje met twee slaapkamers, een gezellig dakterras en centraal gelegen? Wel.. kijk goed want dit is misschien wel het appartement dat u zoekt!
Volledig gerenoveerd, gelegen op de tweede en derde verdieping van een verzorgd, kleinschalig gebouw in de Lange Lobroekstraat 161 te Antwerpen.
Het appartement heeft een oppervlakte van ca. 107 m² en beschikt over een aangenaam dakterras.
Indeling: Ruime leefruimte, volledig nieuwe geïnstalleerde keuken
2 slaapkamers, geïnstalleerde badkamer en gezellig terras
Het appartement wordt momenteel grondig en volledig gerenoveerd en is bijna instapklaar, met een moderne en frisse afwerking.
Beschikbaar: begin / half juni 2026
🤞 Huurprijs: €1125/maand, Algemene kosten: €50/maand, Nutsvoorzieningen: individueel
Voor meer info:📞 03 203 02 02 📧 immo@sidimex.be
#sidimex #vastgoed #tehuur#verhuur #antwerpen #realestate #pandentehuur#ontwikkelen #makelaar #sidimeximmobiliën #bijonszituvastgoed #investeren #bijonszituvastgoed
Algemeen
| Adres: | Lange Lobroekstraat 161/B201 Antwerpen |
| Referentie: | SID/081 |
| Prijs: | € 1.125/maand |
| Type: | Appartement |
| Beschikbaar vanaf: | Bij oplevering |
| Bewoonbare opp.: | 107 m² |
| Type constructie: | Beton |
| Renovatiejaar: | 2026 |
| Bouwlagen: | 4 |
| Op verdieping: | 2 |
| Totale kosten: | € 50/maand |
Indeling
| Slaapkamers: | 2 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja |
| Terras: | 6 m² |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Treinstation: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Treinhalte: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Busknooppunt: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| School: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Bank: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Ontspanning: | Ja - op 1000 m tot 1500 m |
| Restaurant: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
Wettelijke gegevens
| EPC Certificaat Nr.: | 20231106-0003030536-RES-2 |
| EPC Index: | 178,00 kWh/(m² jaar) |
| EnergyClass: | B |
| EPC Geldig tot: | 6/11/2033 |
| Renovatieplicht: | Neen |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Mogelijk overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Afgebakende oeverzones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |