Gezellig studio met terras
Verhuurd
Geniet volop van het stadsleven vanuit de Opera wijk! De studio is gelegen in de prestigieuze winkelstraat: Hopland.
U vindt er alle troeven van de stad. Gelegen nabij De Keyserlei, De Meir, luxewinkels, fijne barista’s, horecazaken, Centraal Station, openbaar vervoer en nog veel meer!
Deze studio van ca. 40m² bestaat uit hoge plafonds en is volledig op parket.
Indeling alsvolgt : Een leefruimte met aansluitend gezellig terras, ingerichte keuken in zwart graniet met frigo; kookfornuis; oven en kleine afwasmachine, aparte slaapkamer, badkamer met douche; lavabo en toilet. Inclusief aansluiting voor wasmachine en droogkast.
Huurprijs €770,-/maand. Er zijn GEEN gemeenschappelijke kosten.
Elektriciteit, gas en water zijn individueel.
Wenst u dit pand te bezichtigen? Laat het ons gerust weten en wij plannen een bezoek voor u in!
Algemeen
| Adres: | Hopland 63 Antwerpen |
| Referentie: | SID/129 |
| Prijs: | Verhuurd |
| Type: | Studio |
| Beschikbaar vanaf: | Onmiddellijk |
| Bewoonbare opp.: | 40 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Bouwjaar: | 2006 |
| Bouwlagen: | 3 |
| Algemene staat: | Instapklaar |
Indeling
| Slaapkamers: | 1 |
| Badkamers: | 1 |
| WC: | 1 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja |
| Terras: | Ja |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Treinstation: | Ja - op minder dan 500 m |
| Treinhalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Busknooppunt: | Ja - op minder dan 500 m |
| Metroknooppunt: | Ja - op minder dan 500 m |
| Tramknooppunt: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Metrohalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Tramhalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op 500 m tot 1000 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Dak: | niet bekend |
| Beglazing: | Dubbel |
Wettelijke gegevens
| Opmerking: | 0 0 |
| EPC Certificaat Nr.: | 20160108-0001824620-1 |
| EPC Index: | 296,00 kWh/(m² jaar) |
| EnergyClass: | C |
| EPC Geldig tot: | 8/01/2026 |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Erfgoed: | Geen beschermd erfgoed |