Charmant handelspand met woonst op toplocatie
€ 578 000
Dit karaktervolle pand combineert een commerciële gelijkvloerse ruimte met een ruime woonst op de bovenverdiepingen. De gevel straalt authenticiteit uit en geeft het pand een warme, tijdloze uitstraling.
Het gelijkvloers beschikt over een etalage met goede visibiliteit en natuurlijke lichtinval – ideaal voor een winkel, kantoor of vrij beroep. Momenteel is het gelijkvloers verhuurd als coffiebar.
De bovenliggende verdieping bestaat uit een gezellig triplex. De eerste verdieping heeft een leefruimte met open, geïnstalleerde keuken.
Daarboven 3 slaapkamers en twee badkamers.
De bovenste verdieping omvat ook nog een extra keuken en leefruimte eventueel met mogelijkheid om hier een 4de kamer van te maken.
De triplex is momenteel verhuurd.
Een veelzijdig eigendom met commerciële opportuniteiten én wooncomfort, gelegen op een goed bereikbare locatie.
Ideaal als investering!
Specificaties: gerenoveerd in 2017, EPC Label D (geen renovatie verplichting), geïnventariseerd inventaris bouwkundig erfgoed, geen bestuursrechtelijke maatregelen.
Wenst u dit pand te bezichtigen? Laat het ons gerust weten en wij plannen met de glimlach een bezoek voor u in!
U kan ons bereiken via immo@sidimex.be of bel ons op het nummer 03 203 02 02
#bijonszituvastgoed
Algemeen
| Adres: | Hopland 65 Antwerpen |
| Referentie: | SID/129 |
| Vraagprijs: | € 578.000/totaal |
| Type: | Woning |
| Beschikbaar vanaf: | Bij akte |
| Perceeloppervlakte: | 40 m² |
| Perceelbreedte: | 5 m |
| Bewoonbare opp.: | 167 m² |
| Type constructie: | Traditioneel |
| Renovatiejaar: | 2015 |
| Gevelbreedte: | 5 m |
| Bouwlagen: | 4 |
| Algemene staat: | Normaal |
Indeling
| Slaapkamers: | 4 |
| Badkamers: | 2 |
| WC: | 2 |
| Woonkamer: | Ja |
| Keuken: | Ja |
| Kelder: | Ja |
Comfort
| Snelweg: | Ja - op 2000 m tot 3000 m |
| Treinstation: | Ja - op minder dan 500 m |
| Treinhalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Busknooppunt: | Ja - op minder dan 500 m |
| Metroknooppunt: | Ja - op minder dan 500 m |
| Tramknooppunt: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bushalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Metrohalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Tramhalte: | Ja - op minder dan 500 m |
| Winkel: | Ja - op minder dan 500 m |
| School: | Ja - op minder dan 500 m |
| Kinderopvang: | Ja - op minder dan 500 m |
| Bank: | Ja - op minder dan 500 m |
| Ontspanning: | Ja - op minder dan 500 m |
| Restaurant: | Ja - op minder dan 500 m |
| Beglazing: | Dubbel |
Wettelijke gegevens
| Niet geïndexeerd K.I.: | € 1.207 |
| Kadastrale benaming: | 11803c0258/00E000 |
| EPC Certificaat Nr.: | 20260318-0003825449-KRN-1 |
| EPC Index: | 167,00 kWh/(m² jaar) |
| EnergyClass: | D |
| EPC Geldig tot: | 18/03/2036 |
| Renovatieplicht: | Neen |
| Stedenbouwkundige vergunning: | Ja |
| Voorkooprecht: | Neen |
| Verkavelingsvergunning van toepassing: | Neen |
| Maatregelenregister: | Neen |
| Stedenbouwkundige bestemming: | Woongebied met culturele, historische en/of esthetische waarde |
| Dagvaarding en herstelvordering: | Geen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd |
| Overstromingsgevoelig: | Geen overstromingsgevoelig gebied |
| Overstromingsgebied: | Geen afgebakende zones |
| Overstromingskans perceel (P-score): | A |
| Overstromingskans gebouw (G-score): | A |
| Erfgoed: | Geïnventariseerd erfgoed |